Máte dotaz?
Kontaktujte nás.
info.anjolie@gmail.com (+420) 608 359 608
Doprava zadarmo nad 200 €
(+420) 608 359 608
#
Blog

Akcnezeny.sk

20. 6. 2023

Vediete rodinný biznis matky s dcérou. Pozeráte zvyčajne jedným smerom alebo musíte hľadať spoločné cesty?

To je vtipná otázka hned pro začátek. Když se nad tím zamyslím, tak dneska spolu vycházíme skvěle a vzájemně se s mamčou respektujeme. Jsme výborně sehrané, shodujeme se v názorech a tvoříme dokonalý celek jako matka s dcerou. Co se týče té cesty toho dosáhnout, myslím, že každá matka, která má aspoň trochu temperamentní dítě, si tu cestu dokáže představit do detailů. 😊  Nebudeme lhát, že to bylo vždy jednoduché.

Zaoberáte sa rozbormi kvapky krvi pomocou Darkfield mikroskopu. V čom je tento mikroskop špecifický? 

Darkfield mikroskopy jsou speciální kategorie laboratorních mikroskopů nabízející kromě standardních opticko-mechanických vlastností navíc ještě možnost realizace pozorování metodou temného pole (DarkField).Darkfield mikroskop jsme zakoupily od tuzemské firmy Intraco Micro, která dodává mikroskopy ve špičkové kvalitě od roku 1991 a zajišťuje spolehlivé servisní zázemí a velkou roli hraje program.

Čo všetko sa dá vyčítať z kvapky krvi?

Díky této metodě můžeme sledovat jevy a komponenty v živé kapce krve, které nejsou sledovány při běžném vyšetření v  laboratořích. Tato metoda lékařské testy nenahrazuje, ale skvěle je doplňuje. Z pouhé kapičky krve lze zjistit opravdu hodně konkrétně kondici červených i bílých krvinek, oxidaci buněk ,  dispozice k tvorbě mikrotrombů, autoimunitní onemocnění, propustnost střeva, probíhající záněty, bakteriální infekce, jednotlivé patogeny např. prvoky, plísně nebo kvasinky, neodbourané toxiny, stav jater, cholesterol, kyselinu močovou a zanášení prostaty , kloubů či cév. 

Příklad zdravých oxidovaných buněk se zásobou živin.

Ako dlho sa zaoberáte touto metódou?

Touto metodou se mamča zabývá 12 let a já se učím druhý rok.

Kde všade pôsobíte? Kde vás ľudia môžu nájsť?

Momentálně působíme v České republice i na Slovensku.  Zájemci nás mohou najít na naší pobočce v Jesenici u Prahy a cca. jednou za měsíc v Piešťanech. Zde trávíme celý týden. Dále se snažíme být v blízkém kontaktu s klienty i přes náš nově založený Instagram Anjolie.cz.  , kde jsme zvyklý denně komunikovat a reagovat na všechny otázky.

Plánujete rozšíření?

Určitě ano. Jsme kapacitně vytížený natolik, že se k nám nový klienti dostanou až cca. za měsíc a půl, což neřeší jejich aktuální zdravotní potíže.  Proto v těchto dnech probíhá zaučení nové kolegyně Ing. Pavlínky Sehnalové, která má výborné znalosti a v následujícím měsíci začne oficiálně přijímat nové klienty.

Ako sa vás o klienti dozvedia? Predpokladám, že lekári ich k vám neposielajú, nakoľko väčšina z nich je zástancami skôr tradičnej ako alternatívnej medicíny.  

Nejčastěji se o nás klienti dozvědí na doporučení, z čehož máme velikou radost, protože je vidět, že jsme opravdu někomu pomohly.  Ostatní se o nás mohou dozvědět přes naše stránky www.anjolie.cz nebo přes Instagram Anjolie.cz.  Mezi naše klienty patří i výše zmíněný doktoři a ještě o dost více zdravotní sestry.  Nestává se to často, ale několik lékařů k nám klienta doporučilo. Je zde výhoda mikroskopu, kde se sami mohou přesvědčit na vlastní oči a porovnat krev před a po zahájení léčby a ti co přišli, tak zůstali, protože se cítí lépe. Po covidové pandemii jsme začaly vnímat, že se tento trend proti alternativní léčbě obrací a lidi se navrací k něčemu co fungovalo tisíce let.

A platí to opačne? Odporúčate vy na základe výsledkov návštevy špecialistov?

Určitě ano. Jak jsme zmínily výše, tato metoda lékařské vyšetření nenahrazuje , ale skvěle ho doplňuje. Takto bychom vnímaly vyšetření jako úplné, protože jsou parametry, které můžeme změřit pomocí mikroskopu, ale v laboratořích jej nezjistí a zase naopak.

Uvedu pár příkladů :

a) Z klasických krevní testů lze zjistit počet cholesterolových či urátových plátů, ale pod mikroskopem lze vidět jejich velikost.

b) Krevní testy snímají počet bílých krvinek, ale pod mikroskopem lze vidět do jaké velikosti dorůstají, což ovlivňuje jejich funkci, při boji s radikály. 

c) Krevní testy většinou zachycují toxicitu z bakterií pouze z krevní plazmy, ale pod mikroskopem lze bakterie vidět jak v krevní plazmě, tak i v tzv. skrytých stádiích, tedy uvnitř buněk.

Koľko stojí vyšetrenie ?

Vstupní analýza stojí 1 600,- (66 euro) a porovnávací kontrola 800,- (33 euro)

Do našich životov zasiahla pandémia Covid-19, ktorá v niečom rozdelila spoločnosť a v niečom ju zase spojila. Čo sa však odohráva na bunkovej úrovni počas Covid-19? 

Těch věcí se tam odehrávalo několik. Jak můžete vidět na obrázku, ze zdravých oxidovaných buněk se vytvořily tzv. ruloformy , které tvoří z červených krvinek řetízkovité tvary . Tyto ruloformy nejčastěji vznikají, když se tělo dostává do kontaktu s virovou či bakteriální infekcí a naruší se negativně nabitý náboj buněk, díky kterému tvořily oxidaci. Buňkám se automaticky sníží přísun kyslíku a živin, které nemohou roznášet po těle.  Pokud se jedná o bakteriální infekci je to jednoduché, protože bakterie jsou většinou v krevní plazmě přítomné a začne se zvyšovat CRP.  V opačném případě, je to složitější, protože žádný vir do dnešního dne nebyl izolovaný vyjma herpes viru a pod mikroskopem ho nelze vidět a pracuje se eventuelně s proteiny. Co se týče přímo Covid 19, téměř pokaždé jsme zpozorovaly takový ,, koktejl,,. Přítomnost protilátek tzv. spike- proteinů, vysokou jaterní zátěž, velmi nízkou oxidaci (ruloformy) ,ale i přítomnost různých bakterií a aspergiliových alergenů, záleželo na mutaci.

Prekonali ste vy sami ochorenie Covid-19?

Ano, několikrát. Tomu se člověk bohužel nevyhne.  Pokud jsme v mikroskopu zachytily přítomnost přemnožené bakterie, nasadily jsme si přírodní antibiotika Allicin, protože současná antibiotika byla nedostačující z důvodu bakteriemi vytvořené rezistence.  Na zoxidování krve a rozbití ,, ruloformu,, jsme  využily Andrographis , který je 15x silnější než Ostropestřec ,organickou síru, křemelinu, která na sebe váže odpadních látky a NMN pro regeneraci  a oxidaci buněk. U nás doma jsme díky této kombinaci, byly nemocný maximálně dva, tři dny a postcovidový syndrom se nám zcela vyhnul.

Deformované buňky s nízkou oxidací po virové či bakteriální infekci. Vznik zánětu.

Na vašom webe ponúkate rôzne doplnky stravy a prírodnú kozmetiku. Zaujal ma certifikovaný doplnok NMN. Čo znamená táto skratka a na čo slúži tento doplnok výživy? 

NMN  neboli Nikotinamid Mononukleotid je přirozeně se vyskytující molekula v našem těle zvyšující hladinu koenzymu NAD+, která se nachází ve všech buňkách a uzdravuje červené krvinky (erytrocyty) , které mohou být deformované po prodělaní bakteriální či virové infekce. Slouží jako regenerace našich buněk a mění tak informaci k tomu, aby se nové buňky rodily zdravé. Aby NMN bylo opravdu funkční doporučený denní příjem byl měl být u dospělého člověka 1g denně. Ačkoliv se MNN vyskytuje v mnoha potravinách, museli byste zkonzumovat 100 kg brokolice, 69 kg avokáda nebo 416 kg hovězího masa k tomu abyste ze stravy získala 250 mg NMN.

Prečo ste sa rozhodli práve pre tento produkt? Je ho na trhu nedostatok alebo výrobky, ktoré už boli na trhu, nespĺňali vami požadované kritéria?

Pro výrobu NMN  jsme se rozhodly ze dvou důvodů. Nejdůležitější pro nás jsou jeho blahodárné účinky a před zahájením výroby jsme jej sami několik měsíců testovaly. Je to něco čemu věříme a víme, že funguje. Zároveň si to můžeme ověřit pod mikroskopem.

Druhý důvod byla hlavně cena. Spousta výrobců uvádí ceny kolem 1000,- (42 euro), ale počet mg v kapsli obsahují skoro čtvrtinu z toho co by mělo být. Jejich kapsle obsahuje pouze 200mg, a aby člověk splnil příjem 1g za den musel by užít 5 těchto tablet denně. Balení obsahuje 30 kapslí a vy najednou zjistíte, že potřebuje těchto balení 5 na měsíc, protože jedno vydrží na 6 dní. Cena se pak vyšplhá až na 5000,- kč za měsíc, což je 210 euro. To jsme nebyly ochotné platit. Dále uvádí množství například ve dvou kapslích a ne v jedné kapsli nebo přidávají další látky. Naše NMN  , obsahuje čistého NMN 500mg v jedné kapsli a balení obsahuje 60 kapslí za 1990,- což je 83 euro. Když budete brát 2 denně dostanete se na 1g za den a balení vydrží přesně měsíc. 

Aký doplnok výživy by ste odporučili pre deti? Aktuálne sa mnoho rodičov trápi s detskými ochoreniami, s nedostatočnou imunitou. Deti sú viac doma ako v škole…  

Pro tento případ doporučujeme Imunoforte Anjolie.. Jedná se o produkt na podporu Imunity mikrobiologického původu  s kombinací patentovanou technologií Penicilium Oxalicum a  výše zmíněného NMN. Tato kombinace je opravdu unikátní , protože se zaměřuje na zdraví jak červených tak i bílých  krvinek. Je vhodný pro děti od 3 let a funguje i jako skvělá prevence než dětí nastoupí do škol.  Imunoforte doporučujeme kombinovat s přírodními antibiotiky výtažky Allicin  od Anjolie, který je výborný proti streptokokům a proti dalším kokovým bakteriím. NMN, Imunoforte a Allicin lze pořídit na našich stránkách www.anjolie.cz

Čo okrem vyššie uvedených doplnkov odporúčate na budovanie imunity pre deti?

Určitě probiotika a minerály.

A pre dospelých?

Spousty klientům doporučujeme kombinaci otužování a saunování. Výborně tím prokrví cévní systém. Určitou roli hraje samozřejmě i strava.

Stalo sa vám, že na základe vyšetrenia ste doslova naozaj niekomu zachránili život?  

Ano několikrát, ale jsou to pro nás i pro klienta náročné výzvy a někdy se to nemusí podařit. V pár případech se jednalo i o poslední stádia onkologického onemocnění. V několika případech jsme pomohly lidem ze septického stádia.

8. 5. 2023

Kolagén je najdôležitejšia bielkovina v ľudskom tele

Kolagén je najdôležitejšou a najviac zastúpenou bielkovinou v ľudskom tele. S vekom sa tvorba…

přečíst
10. 4. 2023

Bojovník proti rezistentným bakteriám

Allicín je účinný bojovník proti vírusom a baktériám, ktoré poškodzujú imunitný systém. V porovnaní…

přečíst
23. 2. 2023

Škodlivé látky v produktoch pre deti

Prírodná kozmetika pre deti Detská pokožka nie je rovnaká ako tá u dospelých jedincov….

přečíst
30. 1. 2023

Zlato, tajomstvo mladosti Kleopatry a čínskych cisárov

Zlato je drahý kov, ktorý sa používa nielen na výrobu šperkov a módnych doplnkov….

přečíst
21. 1. 2023

NMN regeneruje bunky, zvyšuje energiu a omladzuje celé telo

NMN alebo Nikotinamid mononukleotid je látka, ktorá sa prirodzene vyskytuje v našom tele a…

přečíst
Zákazníci si také koupili

Anjolie Smart Šejkr

skladom

10  9 € bez DPH

Allicin 24 % extrakt / 90 kapslí

skladom

35  30 € bez DPH

Dárkový box / NMN + Tri-peptide kolagen

skladom

119  103 € bez DPH

tribulus anjolie

Tribulus extrakt 95% /100 kapslí

skladom

22  19 € bez DPH